Devynmečiai futbolininkai – turnyre „Vladimiro Steško atminimo taurei laimėti“

Parašyta: 2024-09-24 | Kategorija: Naujienos, Renginiai, Seniūnijos, Sportas, Trakai |

Igoris ir Arturas Steško su vaikystės draugu A.Voilenko ir akademijos vaikais

Šių metų rugsėjo 21 dieną Trakuose įvyko dar vienas vaikų futbolo turnyras „Vladimiro Steško atminimo taurei laimėti“. Šį kartą varžėsi devynmečiai futbolininkai.

Turnyre puikiai pasirodė FA „Trakai“ auklėtiniai, kurie pergale baigė turnyrą ir laimėjo prieš FM „Vytis“ komandą bei iškovojo trečiąją vietą. Visa komanda demonstravo puikų žaidimą ir po varžybų nusipelnė pagyrų.

Pirmąją vietą užėmė BFA (Vilnius) komanda, kuri nugalėjo FM „Ateitis-Benfika“ komandą.

Visos komandos buvo apdovanotos medaliais ir taurėmis, o geriausio vartininko prizą gavo FA „Trakai“ vartininkas M. Varnas.

Akademijos vadovai už pagalbą surengiant turnyrą dėkoja A. Silinui, A. Maniuto, V. Mataičiui ir Z. Juškienei!