Trakų rajono šaškininkai iš Alytaus parsivežė tris prizines vietas

Parašyta: 2024-07-15 | Kategorija: Lietuva, Naujienos, Renginiai, Seniūnijos, Sportas, Trakai |

Iš kairės: Trakų rajono šaškių žaidėjai Jurgita Dobrovolskaitė, Algis, Račkauskas, Vakarė Račkauskaitė, Emilija Jodko, Kristupas Jakubauskas (priekyje), Audrius Jakubauskas ir Kęstutis Blaževičius

Liepos 6-oji buvo gausi ne tik valstybinių švenčių ir įvykių. Alytuje taip pat vyko kasmetinės šaškių varžybos „Kazimiero Aleksandravičiaus atminimo taurė 2024“, kuriose dalyvavo ir šaškių žaidėjai iš Trakų rajono bei pelnė net tris prizines vietas.

Be trakiškių į varžybas Dzūkijos sostinėje susirinko dalyviai ir iš Vilniaus, Kauno, Marijampolės, Varėnos, Kazlų Rūdos, Ukmergės, Jonavos, Širvintų, Daugų ir, žinoma, Alytaus. Pagerbti K. Aleksandravičiaus atminimo ir pasivaržyti su šalies šaškininkais taip pat atvyko ir daugkartinis Lietuvos bei 2022-ųjų Pasaulio čempionas Aleksejus Domčevas. Kaip reikėjo ir tikėtis, jis, nepralošęs nei vienos partijos, varžybose užėmė pirmą vietą.

Smagu, kad po pasaulio čempiono geriausiu tapo ir antrą vietą užėmė Trakų rajono Bijūnų gyvenvietės šaškių klubo „Bijūnėlis“ pirmininkas Kęstutis Blaževičius. Taip pat antrą vietą užėmė ir lentvarietis Kristupas Jakubauskas, kuris buvo apdovanotas berniukų iki 12 metų kategorijoje, o mergaičių kategorijoje trečią vietą užėmė Emilija Jodko iš Aukštadvario.

Rasos Jakubauskienės informacija ir nuotr.