Lietuvos Muay Thai čempionatas 2025: Lentvario „Diamond Fight Club“ – tarp stipriausių!

Parašyta: 2025-03-29 | Kategorija: Lentvaris, Lietuva, Naujienos, Renginiai, Seniūnijos, Sportas, Trakai |

Lentvario „Diamond Fight Club“ su apdovanojimais po turnyro. Viktorijos Pavlovskajos nuotr.

Kovo 22–23 dienomis Marijampolėje įvyko ilgai lauktas Lietuvos Muay Thai čempionatas 2025, subūręs stipriausius šalies kovotojus į bekompromisę kovą dėl čempionų titulų. Dvi dienas trukęs turnyras tapo tikra kovos menų švente tiek dalyviams, tiek ir aistruoliams, kurie galėjo stebėti įspūdingus sportininkų pasirodymus.

Iš kairės pirmoje eilėje: Leonelis Nedzveckas, su taure rankose – klubo savininkė ir trenerė Alina Martyniuk, šalia stovi Vanesa Pavlovskaja, antroje eilėje – sportininkai Oskar Sadovskij ir Nedas Nedzveckas. Kartu džiaugiasi sidabro medalio laimėtojo Arono Barodič tėveliai Artūras Barodič ir Kornelija Morozovaitė. Viktorijos Pavlovskajos nuotr.

Šiemet čempionate ypatingai išsiskyrė Lentvaryje įsikūręs „Diamond Fight Club“, kurio sportininkai demonstravo išskirtinį meistriškumą, pelnydami prizines vietas įvairiose svorio kategorijose. Klubo trenerė Alina Martyniuk vedė savo auklėtinius į pergales, o bendroje komandinėje įskaitoje klubas iškovojo garbingą trečiąją vietą iš visų 18. Šis pasiekimas dar kartą įrodė, kad nuoseklus darbas, disciplina ir profesionalūs treneriai gali nuvesti į aukščiausius rezultatus ringe.

Po čempionato – pirmos vietos laimėtojas Žydrūnas Jasiūnas, antros vietos laimėtojas Marius Misiūnas, trečios vietos laimėtoja – Alina Martyniuk. Priekyje – Lietuvos Muay Thai federacijos prezidentas Robertas Šiuška. Viktorijos Pavlovskajos nuotr.

Įspūdingi „Diamond Fight Club“ pasiekimai

„Diamond Fight Club“ kovotojai ne tik pademonstravo puikią techniką, bet ir parodė tvirtą charakterį, atsidavimą sportui bei ištvermę. Čempionate jie iškovojo šias prizines vietas:

Aukso medalius pelnė:

Marijana Staniulytė, Ema Tomkovidaitė, Alina Martyniuk, Nedas Nedzveckas,  Oskar Sadovskij, Aleksandr Kuznecovas, Leonelis Nedzveckas ir Arnas Mirzajevas.

Sidabro medalius laimėjo:

Vanesa Pavlovskaja, Aronas Barodič, Vakaris Krupovėsas,  Maksim Godlijevskij,  Markas Kazlauskas.

Bronzos medalį iškovojo: Danielius Garelševas.

 

Iškovota taurė. Viktorijos Pavlovskajos nuotr.

Trenerės įžvalgos ir klubo dvasia

Klubo vadovė ir trenerė Alina Martyniuk pabrėžė, kad šie pasiekimai yra atkaklaus darbo ir nuoseklios treniruočių programos rezultatas. „Didžiuojamės savo kovotojais. Jie įrodė, kad „Diamond Fight Club“ – tai ne tik treniruočių vieta, bet ir stipri bendruomenė, ugdanti čempionus. Kiekvienas iš jų atidavė visas jėgas ringe, o pasiekti rezultatai parodo, kad einame teisingu keliu“, – sakė trenerė.

Alina Martyniuk, klubo „Diamond Fight Club“ savininkė ir trenerė. Viktorijos Pavlovskajos nuotr.

Lietuvos Muay Thai čempionatas 2025 tapo dar vienu įrodymu, kad Muay Thai sportas Lietuvoje sparčiai auga, o nauji talentai kasmet stiprina savo pozicijas tarptautinėje arenoje. „Diamond Fight Club“ kovotojai neabejotinai paliko ryškų pėdsaką šiame čempionate ir žada dar daugiau pergalių ateityje.

Viktorija PAVLOVSKAJA,

Lentvaris


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite